Hakkımızda

Kodleon Bilişim Portalı

kodleon hakkında

Hakkımızda

Kişisel internet siteme hoşgeldiniz. Sitemizin herhangi bir kurum ve kuruluşla alakası yoktur.Yaptığım paylaşımlar tamamen beni bağlamaktadır.

Bu siteyi öncelikle kendimi php, wordpress, blog yazarlığı,web hosting,seo yönetimi konularında geliştirmek amacıyla açmış bulunmaktayım. Tabiki bu vesileyle yaptığım paylaşımlarda bilişim öğrenci ve öğretmenlerine, bilişime gönül verenlere faydalı olmakta isterim.

Paylaşımları yaparken kendi çalışmalarımın yanı sıra internetteki çeşitli kaynaklardanda faydalanmaya çalışacağım. Bunu yaparken herhangi kurum veya kuruluşun telif haklarını ihlal edersem lütfen iletişim formunu kullanarak ilgili içeriği kaldırmama yardımcı olunuz.

Bu sayfayı Steve JOBS’un sözleriyle bitirmek istiyorum.

İşiniz, hayatınızın büyük bir bölümünü dolduracak. Gerçekten tatmin bulmanın tek yolu ise yaptığınız işin harika bir iş olduğuna inanmaktır. Harika bir iş yapmanın tek yoluysa, yaptığınız işi sevmektir. Henüz bulamadıysanız, aramaya devam edin. Yetinmeyin. Kalple ilgili tüm meselelerde olduğu gibi, onu bulduğunuzda bunu fark edeceksiniz. Her harika ilişkide olduğu gibi, yıllar geçtikçe daha iyi bir hale gelecektir. Bu yüzden bulana kadar arama devam edin. Yetinmeyin. Steve JOBS

engin hoca,kodleon kimdir,kodleon nedir hakkımızda

Engin Hoca kimdir?

1995-1999 Antalya Anadolu Teknik Lisesi

1999-2005 Marmara Üniversitesi – Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği

2005-2007 Ddesign Bilişim – Yazılım Uzmanı

2007-2013  Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İstanbul) Bilişim Öğretmeni

2013- 2017 Hüsniye Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Antalya) Bilişim Öğretmeni

 

 

Dost siteler:

Hozdilekblsm

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: