Amacımız bilişim alanı dersleri ilgili eğitimlerin olduğu bir platform oluşturmaktır.  C# Konsol Dersleri , C# Form Dersleri, Php Dersleri, Linux Derleri, Html Dersleri,Css Dersleri , Fireworks Dersleri , Windows  İşletim Sistemi Dersleri,Bilişim Teknik Servis Dersleri hakkında içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

[divider]

Yeni!   –  Bootstrap 4 Dersleri

bootstrap 4

Bootstrap 4 derslerimizi takip ederek sizde Cep telefonu ve tablet uyumlu responsive Web siteleri oluşturabileceksiniz. Bunu yaparken bootstrap kütüphanesinin sunduğu sayısız kolaylıktan faydalanacaksınız. Yeni nesil internet sitelerinin nasıl yapıldığını bizimle öğrenmek istiyorsanız bootstrap 4 derslerimizi takip edin.

 Bootstrap 4 derslerimize girmek için tıklayın.

[divider]

C# Konsol Dersleri

c sharp konsol dersleri - bilişim alanı dersleri

[button-brown url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#cekitap” target=”_self” position=”left”]C# E-kitaplar[/button-brown][button-blue url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#ckonsolders” target=”_self” position=”left”]C# Konsol Dersleri[/button-blue][button-green url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#ckitapkaynakonerileri” target=”_self” position=”left”]C# Kaynak Kitap Önerileri[/button-green][button-red url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#creferanssiteler” target=”_self” position=”left”]C# Referans Siteler[/button-red][button-white url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#ckonsolornek” target=”_self” position=”left”]C# Konsol Örnekleri[/button-white][button-yellow url=”https://kodleon.com/programlama-c-sharp-konsol-ornekleri#cvideoders” target=”_self” position=”left”]C# Video Dersleri[/button-yellow]
[divider]

Php Dersleri

php dersleri - bilişim alanı dersleri

Php en çok kullanılan script dilidir. Php olmadan Facebook, Yahoo, Google  olmazdı. Bilişim alanı dersleri nden internet programcılığında php ile internet sitesi yapımı anlatılmaktadır.Bu bölümde amacımız sizlere php dersleri, php ile ilgili ihtiyaç duyacağınız dökümanlar , araçlar , görseller ve video dersler paylaşmaktır. Kısacası php ile ilgili aradığınız herşeyi burada bulabilirsiniz.

[button-red url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#kitaptavsiye” target=”_self” position=”left”]Php Kitap Tavsiyeleri[/button-red][button-blue url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#phpdersleri” target=”_self” position=”left”]Php Dersleri[/button-blue][button-brown url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#phparaclar” target=”_self” position=”left”]Php Araçlar[/button-brown][button-green url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#phpekitap” target=”_self” position=”left”]Php E-kitap[/button-green][button-white url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#kaynaksiteler” target=”_self” position=”left”]Php Kaynak Siteler[/button-white][button-red url=”https://kodleon.com/php-dersleri-konu-anlatimlari-ornekler#phpvideodersler” target=”_self” position=”left”]Php Video Dersler[/button-red]

Mysql Dersleri

windows dersleri

Windows günümüzde yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinden birisidir. Microsoft firması tarafından geliştirilmektedir. Bilişim alanı dersleri nden Bilişim Teknolojilerinin Temellerinde Windows işletim sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğreneceğiz.

 Linux Dersleri

linux dersleri

Linux yaygın olarak kullanılan açık kaynaklı bir işletim sistemidir. Bilişim alanı dersleri nden Açık Kaynak İşletim Sisteminde linux anlatılmaktadır. Buradan linux ile ilgili derslere ulaşabilirsiniz.