pi network – Yeni kripto para birimi

pi network nedir?

https://minepi.com/

pi network uygulamasını indirip angeldust referansıyla kayıt olabilirsiniz.

“Pi network telefondan kazılabilen ilk coin. daha önce hatırlarsanız electroneum da aynı iddia ile gelmişti ama onunki sahte bir kazımdı. pi network’ün arkasında stanford’da doktora yapan birkaç eleman olduğunu biliyoruz. kazım sürecinin sistemdeki insan sayısı her on katına ulaştığında zorlaşacağını da biliyoruz. şimdilik herhangi bir borsada listelenmiyor ve total supply belli değil.

2019 sonunda borsalarda listelenmesi beklenen pi network’ü denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum. hakkında google sonucu bile yok henüz. oldukça erken kazabildiğimiz kadar kazmamız lazım.

Pi networkü yaklaşık 20 gündür kazıyorum ve uygulamanın telefonu yıpratmadığını arkada açık kalması gerekmediğini günde bir kere açıp kapayarak pi kazmaya devam ettiğini söylemek isterim. scam bile olsa eninde sonunda borsada bir ederi olacak bu coinin. 

şimdi referans linkimi vereceğim hemen dilenci diye etiketleyeceksiniz ama ileride güvenlik çemberi oluşturacağımız için referans üzerinden kaydolmanız sizin için de olumlu bir durum diyor ve hepinize yakşamlar diliyorum. 

uygulamanın ios ve android marketlerinde olduğunu belirtmek isterim. telefon doğrulamasının türkiye için çalışmadığını mecbur facebook ile girmeniz gerektiğini belirteyim .”

Pi network diğer kripto paraların aksine, size mining (kazma işlemi/madencilik) yaptırmaz. zaten yapılmış olan madencilik sonucunda oluşan coinleri siz ve çevreniz aracılığı ile olabildiğince fazla kişiye kabul ettirmeye çalışır.

yani daha açık anlatmak gerekirse, bugün doları dolar yapan şey, aslında onun bir karşılığı olması değil, dünyanın en yaygın kullanılan para türü olmasıdır. hatta biliyoruz ki dolar, altın karşılığı olmayan tek para türü. gücünü sadece yaygınlığından kazanıyor.

bu yüzden pi, şu an bizlere ücretsiz coin kazanma fırsatı tanıyor. bu sayede geniş kitlelere yayılıyor. siz pi’yi kullandıkça ve daha geniş kitlelere yaydıkça pi amacına hızla ulaşacak. 

not: 3 günde 3 haftada ya da 3 ayda “parayı kırmak” isteyenler lütfen bulaşmasın.

en çok sorulan soru şu: eğer 1 yıl sonra bize hiçbir şey vermezlerse ne olacak? cevap vereyim, günde 30 saniyeden yılda toplamda 180 dakikanız yani 3 saatiniz çöpe gitmiş olur. kötü bir film izledik der geçersiniz.  “

pi network uygulamasını indirip angeldust referansıyla kayıt olabilirsiniz.

Alıntıdır.

Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: